ALI MUNSTERHJELM. Väntan vid gärdesgården, signerad, olja på duk.
| Valmis | 10 Dec 2023 16:14 CEST |
| Objektsnummer | 3185779 |
| Korkein tarjous | 900 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 3185779 |
| Korkein tarjous | 900 EUR |
| Päättyy | Valmis |
Sedvanligt slitage.