ALI MUNSTERHJELM. Väntan vid gärdesgården, signerad, olja på duk.
| Closed | 10 Dec 2023 16:14 CEST |
| Objektsnummer | 3185779 |
| Sold for | 900 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 3185779 |
| Sold for | 900 EUR |
| Ends in | Closed |
Sedvanligt slitage.