BIRGITTA ARA (FÖDD 1934). Figurer, signerad samt daterad 2003, bronsskulptur.
| Avslutad | 29 Oct 2022 13:03 CEST |
| Objektsnummer | 2251184 |
| Klubbat belopp | 400 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Inga anmärkningar.
| Objektsnummer | 2251184 |
| Klubbat belopp | 400 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
Inga anmärkningar.