BIRGITTA ARA (FÖDD 1934). Figurer, signerad samt daterad 2003, bronsskulptur.
| Closed | 29 Oct 2022 13:03 CEST |
| Objektsnummer | 2251184 |
| Sold for | 400 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
No remarks.
| Objektsnummer | 2251184 |
| Sold for | 400 EUR |
| Ends in | Closed |
No remarks.