BIRGITTA ARA (FÖDD 1934). Figurer, signerad samt daterad 2003, bronsskulptur.
| Vollendet | 29 Oct 2022 13:03 CEST |
| Objektsnummer | 2251184 |
| Höchstes Gebot | 400 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Keine Anmerkungen.
| Objektsnummer | 2251184 |
| Höchstes Gebot | 400 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Keine Anmerkungen.