BIRGITTA ARA (FÖDD 1934). Figurer, signerad samt daterad 2003, bronsskulptur.
| Valmis | 29 Oct 2022 13:03 CEST |
| Objektsnummer | 2251184 |
| Korkein tarjous | 400 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Ei huomatuksia.
| Objektsnummer | 2251184 |
| Korkein tarjous | 400 EUR |
| Päättyy | Valmis |
Ei huomatuksia.