Onlineauktioner

Ingeborg Lundin, vas, Orrefors 1963, Ariel

Tallrikar 12 st Kina 1700-tal

Tallrikar 12 st Kina 1700-tal

Antonio da Ros, skulptur, Cenedese

Fåtölj 1900-talets första hälft

Brosch ingenjörsring ringar

Brosch ingenjörsring ringar

Jacob Ängman silverbestick Rosenholm

Bestick silver

Bestick silver

Matservis 1800-tal

Matservis 1800-tal

Sven X:et Erixson

Sven X:et Erixson

Joseph Bail oljemålning

Joseph Bail oljemålning

Bengt Lindström serigrafi på duk

Kasthall

Kasthall

Vårt Nyhetsbrev