Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EERO AARNIO, "Disco", bord samt stolar 4 st, Asko, 1968, höjd på bord ca 71, 120x80 cm, sitthöjd på stolar ca 46 cm
Bruksslitage, märken och mindre repor
636158
2019-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här