Onlineauktioner

Josef Frank vägglampor Svenskt Tenn

Ljusstakar ett par empirstil 1800-tal

Rolf Palm 6 vaser

Rolf Palm 6 vaser

Bägare Eric Råström

Bägare Eric Råström

Orientmatta

Orientmatta

Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow gouache på nota

Reftelius om Riket och staden Alger 1737-39

Linden L´illustration horticole with flower plates

Barskåp

Barskåp

Rörstrand Turkiskt blått 1800-tal

Anita Fröding oljemålning

Anita Fröding oljemålning

Vårt Nyhetsbrev