Joseph Bail oljemålning
2019-04-20
634219
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOSEPH BAIL (Frankrike, 1862-1921): Motiv av interiör med tre kvinnor vid eldplatsen, signerad Bail Joseph, ca 61x72 cm
Kracklyr, mindre färgbortfall, några lagningar och retuschering, ramen är något skadad