sv
en
fi
de
Sälja
Köpa
Auktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Sök
Sälja
Köpa
Auktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Sök
Svenska
English
Suomi
Deutsch
Svenska
Arkiv
Silver - Sida 2541
→
Nummerordning
Högst bud
Alla kategorier
Allmoge
Belysning
Böcker/Kartor
Design
Diverse
Etnografica
Fordon
Fotografi
Glas
Guld/Smycken
Instrument
Keramik/Porslin
Klockor/Ur
Konst
Leksaker
Mattor/Textilier
Metall
Nautica/Technica
Nutida
Orientaliskt
Pop/Rock
Selected
Silver
Specialauktion
Speglar
Sportmemorabilia
Stockholmiana
Svenskt Tenn
Tema
Vapen/Medaljer
Vintage Fashion
Skål i silver
Ljusstakar i silver Stockholm
Handspegel i silver London 1911
Gräddkanna i silver
Ljusstakar i sterlingsilver C.G. Hallberg 1950-tal
Gräddkanna i sterlingsilver Chester
Mugg i förgyllt sterlingsilver London Turner´s
Saltkar saltskedar i förgyllt silver C.G. Hallberg
Smörsnäckor i silver Gustaf Möllenborg Stockholm
Saltkar silver glas
Bägare W.A. Bolin
Vodkakopp silver och emalj Ryssland
<
2537
2538
2539
2540
2541
2542
2543
2544
2545
>
Sälja
Köpa
Slagauktioner
Temaauktioner & Specialauktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Marknad & Press
Ordlista
Arkiv
Personuppgiftspolicy
Visa cookies
Instagram
Facebook
Sälja
Köpa
Slagauktioner
Specialistområden
Kalendarium
Kontakt
Om oss
Nyheter
Marknad & Press
Ordlista
Arkiv
Personuppgiftspolicy
Visa cookies
Instagram
Facebook
Auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Hamburg
Helsingfors
Köln
Neuss / Düsseldorf
Vårt Nyhetsbrev