Ljusstakar i sterlingsilver C.G. Hallberg 1950-tal
2012-06-21
139480
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, sterlingsilver, C.G. Hallberg, Stockholm 1950-tal, design Gustaf Janson, höjd 8 cm
Olika årsstämplar