Saltkar saltskedar i förgyllt silver C.G. Hallberg
2012-06-25
139693
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SALTKAR, 4 st, förgyllt silver med olivslipade glasinsater, stämplade C.G. Hallberg, Stockholm 1907, SALTSKEDAR, 4 st, förgyllt silver, i originaletui