Arkiv

Silver - Sida 1452

Silverföremål

Silverföremål

Matgafflar silver modell gammal fransk

Matskedar mm i silver

Matskedar mm i silver

Chokladkopp silver 1800-talets mitt

Gräddkanna sterlingsilver

Gräddkanna sterlingsilver

Absinth set

Absinth set

Soppslev och bestick silver

Soppslev och bestick silver

Wiwen Nilsson snapsglas i silver

Skedar silver Ryssland

Skedar silver Ryssland

Bägare

Bägare

Kanna 1800-tal

Kanna 1800-tal

Eric Löfman, skål i silver

Eric Löfman, skål i silver

Vårt Nyhetsbrev