Bägare
Vollendet
2019-03-23
625581
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BÄGARE efter antik Mykensk förlaga, förgyllt silver, höjd ca 9 cm, vikt ca 234 g
Detta föremål ingår i temaauktionen Grand tour
Smärre slitage