Arkiv

Orientaliskt - Sida 603

346 - Tallrikar Kina 1700-tal

346 - Tallrikar Kina 1700-tal

Bojaner 4 st

Bojaner 4 st

Fat Kina 1800-talets andra hälft

Porslin Kina 1700-tal

Porslin Kina 1700-tal

Skål Kina

Skål Kina

Lockurna Kina 1800-tal

Lockurna Kina 1800-tal

Uppläggningsfat Kina 1800-tal

Uppläggningsfat Kina 1800-tal

Porslin Kina 1800-tal

Porslin Kina 1800-tal

Gallerskål Kina

Gallerskål Kina

Tallrikar Kina 1700-tal

Tallrikar Kina 1700-tal

Figurin Kina

Figurin Kina

Buddha figur

Buddha figur

Vårt Nyhetsbrev