Arkiv

Orientaliskt - Sivu 438

Kinesiska akvareller

Kinesiska akvareller

Tallrikar Kina 1700-tal

Tallrikar Kina 1700-tal

Vas Kanton

Vas Kanton

Terriner Kina Jiaqing

Terriner Kina Jiaqing

Tallrikar famille rose

Tallrikar famille rose

Fat Kina 1700-tal blåvitt

Fat Kina 1700-tal blåvitt

Jaanskt träsnitt Hiroshige

Jaanskt träsnitt Hiroshige

Japanskt träsnitt Hiroshige

Japanskt träsnitt Hiroshige

Kiensisk skål

Kiensisk skål

Stekfat Kina

Stekfat Kina

Figurin Thailand 1800-tal

Figurin Thailand 1800-tal

Tallrikar Kina

Tallrikar Kina