Tallrikar famille rose
Vollendet
2014-03-17
234966
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose, diameter 22, 5 cm
Enstaka kantnagg