Fat Kina 1700-tal blåvitt
Vollendet
2014-05-09
245792
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
FAT, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor av antikviteter i underglasyrblått, diameter 27 cm
Smärre nagg