Tallrikar Kina 1700-tal
Vollendet
2014-02-20
230484
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 7 st, porslin Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 23 cm
Enstaka nagg