Tallrikar Kina
Vollendet
2014-07-21
256915
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, porslin, Kina, 1700-tal, varierande dekor, diameter 22,5 cm
En tallrik med senare bemålning, smärre nagg