Arkiv

Orientaliskt - Sida 1636

Tallrikar porslin Kina 1700-tal

Lockurna Kina 1900-tal

Lockurna Kina 1900-tal

Stop 1700-tal Kina

Stop 1700-tal Kina

Tekanna fat och tallrikar Kina

Akvarell Kina

Akvarell Kina

Vas Japan Imari

Vas Japan Imari

Scroll 2 st Shou Shi och Jiang Fan

Ljusstakar Kina

Ljusstakar Kina

Soffbord orientalisk stil

Soffbord orientalisk stil

Miniatyrvaser

Miniatyrvaser

Rullmålning  Kina 1900-tal.

Rullmålning Kina 1900-tal.

Rökelskar brons

Rökelskar brons

Vårt Nyhetsbrev