Akvarell Kina
2019-05-24
647220
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFERD KONSNTÄR, Kina 18/1900-tal, blomsterstilleben, akvarell, ca 38x31 cm
Veck, gulnader