Miniatyrvaser
2019-06-08
651589
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINIATYRVASER (4), Kina, 2 med underglasyrdekor 1 med brun glasyr samt 1 i brons, höjd mellan ca 3-5 cm
Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem
Nagg, slitage, retusch