Arkiv

Orientaliskt - Sida 1577

Benfigur Kina

Benfigur Kina

Miniatyrskålar i jade

Miniatyrskålar i jade

Skålar i soapstone

Skålar i soapstone

Ask med lock i porslin Kina

Ask med lock i porslin Kina

Tekanna tedosa i porslin Kina

Tekanna tedosa i porslin Kina

Lockurna och vaser Kina

Lockurna och vaser Kina

Vaser Kina

Vaser Kina

Fohundar i porslin Kina

Fohundar i porslin Kina

Tanka 1900-tal

Tanka 1900-tal

Japanska träsnitt

Japanska träsnitt

Chikanobu träsnitt

Chikanobu träsnitt

Akvarell på siden

Akvarell på siden

Vårt Nyhetsbrev