Akvarell på siden
2012-02-09
120154
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Japan, 1900-tal, Under parasoll, signerad, akvarell på siden, bildytan 24x21 cm, enligt uppgift inköpt av tjänsteman på SKF verksam i Japan under 1930-talet