Lockurna och vaser Kina
2011-12-11
113973
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LOCKURNA, VASER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, höjd 30 resp 37 cm
En vas med nagg, locket med lagning