Arkiv

Glas - Sida 816

Servis Kosta

Servis Kosta

Öl och vinglas Ruben Signe Persson Melin för Boda

Vinglas

Vinglas

Näsduksskål

Näsduksskål

Skulptur Bertil Vallien

Skulptur Bertil Vallien

Karaffer

Karaffer

Kjell Engman flaska Kosta

Kjell Engman flaska Kosta

Glasservis 1900-talets första hälft

Glasservis

Glasservis

Lockpokal 1800-tal

Lockpokal 1800-tal

Glas med spiralfot

Glas med spiralfot

Karaff med silvermontering

Karaff med silvermontering

Vårt Nyhetsbrev