Lockpokal 1800-tal
2015-09-21
329062
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LOCKPOKAL, 1800-talets andra hälft, opalinglas med gulddekor, detaljer i svartlila glasmassa, höjd 45 cm
Nagg, locket med spricka o nagg