Karaffer
2015-08-30
325155
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARAFFER, 1 par +1+1+1+1, med proppar, 18-1900-tal, delvis kristall, höjd ca 24-26 cm
Mindre nagg förekommer