Arkiv

Diverse - Sida 1688

Bricka med benställning

Bricka med benställning

Skribordsset

Skribordsset

Bysantinska oljelampor

Bysantinska oljelampor

Kandelaber mässing och sten

Kandelaber mässing och sten

Piedestal

Piedestal

Casoletter

Casoletter

Fat 1800-talets slut

Fat 1800-talets slut

Pierre Forsell Skultuna vas

Pierre Forsell Skultuna vas

Äldre lås

Äldre lås

Lejonmaskaron 1900-tal

Lejonmaskaron 1900-tal

Manschettknappsask

Manschettknappsask

Miniatyrram i mikromosaik

Miniatyrram i mikromosaik

Vårt Nyhetsbrev