Arkiv

Diverse - Sida 1686

Urna Svenskt Tenn

Urna Svenskt Tenn

Figurin brons

Figurin brons

Kaffekanna Danmark

Kaffekanna Danmark

Marsipanformar

Marsipanformar

Fiskbestick nysilver

Fiskbestick nysilver

Ljusplåtar i mässing

Ljusplåtar i mässing

Figuriner i brons

Figuriner i brons

Bricka, 1800-tal

Bricka, 1800-tal

Förgylld ram

Förgylld ram

Urna sten

Urna sten

Brasgarnityr

Brasgarnityr

Trästege

Trästege

Vårt Nyhetsbrev