Fat 1800-talets slut
2018-10-30
583690
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGFAT, 1800-talets slut, ståletsad, förgyllda detaljer, dekor av riksvapnet och frimurarsymboler, signerad B Beskow, diameter ca 41 cm