Arkiv

Diverse - Sida 1680

Rökelsekar

Rökelsekar

Sänghimmel 1900-talets första hälft

Vinkylare England

Vinkylare England

Miniatyrmålningar

Miniatyrmålningar

Flaskställ rödlackerat

Flaskställ rödlackerat

Stereoskop

Stereoskop

Champagnekylare nysilver

Champagnekylare nysilver

Brasställ i mässing och sten

Brasställ i mässing och sten

Fat tallrikar skedar tenn

Fat tallrikar skedar tenn

Grötskål 1800-tal

Grötskål 1800-tal

Skulpturer i brons

Skulpturer i brons

Koppartunna

Koppartunna

Vårt Nyhetsbrev