Fat tallrikar skedar tenn
2013-06-03
189061
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 4 st, TALLRIKAR, 4 st, 1700/1800-tal, SKEDAR, 5 st., tenn, diameter 20-30 cm
Skador, bucklor