Arkiv

Diverse - Sida 1676

Bowlingklot i trä 1900-talets första hälft

Askopp i ben med dekor av elefant

Kopparkittel 1800-tal

Kopparkittel 1800-tal

Fågelbur

Fågelbur

Brevpress

Brevpress

Champagnekylare

Champagnekylare

Nyckelharpa

Nyckelharpa

Golvurna Japan

Golvurna Japan

Sparbössa Jolly Nigger bank

Sparbössa Jolly Nigger bank

Smaksked Magnus Ek Oaxen Krog

Smaksked Magnus Ek Oaxen Krog

Bordsskrapa nysilver Oaxen Krog

Bricka Oaxen Krog

Bricka Oaxen Krog

Vårt Nyhetsbrev