Kopparkittel 1800-tal
2014-05-26
249133
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KITTEL, koppar, omkring 1900, med hänklar i smide, något insvängd form, höjd ca 40 diameter 63 cm
Slitage, bucklor