Arkiv

Diverse - Sida 1611

Sittpuffar läder

Sittpuffar läder

Bonader kopior efter sydsvensk modell

Figurin

Figurin

Fossil

Fossil

Galjonsfigur i bemålat trä

Galjonsfigur i bemålat trä

Barnbild 1900-talets andra hälft

Distler tankstation

Distler tankstation

Ljusstakar 1800-tal

Ljusstakar 1800-tal

Tamburmajor

Tamburmajor

Bordsuppsats sekelskifte 1900

Bordsuppsats sekelskifte 1900

Mortel kalksten

Mortel kalksten

Kapsylöppnare 2 st

Kapsylöppnare 2 st

Vårt Nyhetsbrev