Barnbild 1900-talets andra hälft
2015-09-06
326330
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BIL, för barn, 1900-talets andra hälft, lackerad plåt, plastdetaljer, sitthöjd 28, längd ca 74 cm
Smärre skador och slitage