Ljusstakar 1800-tal
2015-09-20
328756
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, skulpterat trä, bemålade, ljuspipa i vitmetall, höjd ca 22 cm