Arkiv

Diverse - Sida 1553

Trädgårdsurnor

Trädgårdsurnor

Kista

Kista

Reservoirpenna Mont Blanc

Reservoirpenna Mont Blanc

Vagnslyktor

Vagnslyktor

Väggplåtar mässing

Väggplåtar mässing

Gafflar

Gafflar

Skrin afrikanskt

Skrin afrikanskt

Glasmosaik Stig Lindberg

Glasmosaik Stig Lindberg

Fågelbur sekelskiftet 1900

Fågelbur sekelskiftet 1900

Romerskt hästspann brons

Romerskt hästspann brons

Dosor från 1700 och 1800-talet

Syskrin 1800-talets andra hälft

Vårt Nyhetsbrev