Kista
Vollendet
2012-02-10
120169
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
KISTA, 1800-tal, plåtklädd med inpunsat mönster, delvis grönfärgad, längd 84, höjd 47 cm, nyckel finns
Slitage