Syskrin 1800-talets andra hälft
2014-06-06
251217
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SYSKRIN, 1800-talets andra hälft, fanérat i björk med dekor av flertalet träslag, med inredning, höjd 18, 32x23 cm
Nyckel finns, bruksslitage