Arkiv

Diverse - Sida 1494

Gardinvåder GP & J Baker

Gardinvåder GP & J Baker

Ljusstakar mässing

Ljusstakar mässing

Glasmålning 1800-talets första hälft

Trädgårdslejon

Trädgårdslejon

Väggappliquer mässing

Väggappliquer mässing

Toiletteskrin 1800-tal

Toiletteskrin 1800-tal

Tv design Lee Honson 1983

Tv design Lee Honson 1983

Skultuna ljusstake Candle

Skultuna ljusstake Candle

Dukar 8 st i jacquardvävt linne

Hatthylla Bolin

Hatthylla Bolin

Täckhuv med fat

Täckhuv med fat

Skål

Skål

Vårt Nyhetsbrev