Väggappliquer mässing
2015-09-30
331353
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, mässing, 1960-tal, i form av citronkvistar, för 2 ljus vardera, höjd ca 42 cm
ÖVRIGT: Enlift uppgift inköpta på Svenskt Tenn
Slitage