Ljusstakar mässing
2015-09-25
329840
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 st., snarlika, 1700-tal, mässing, höjd 10-11 cm
Lagning, bristning