Arkiv

Diverse - Sida 1356

Trädgårdsurna i gjutjärn

Trädgårdsurna i gjutjärn

Krucifix i benarbete 1800-tal

Krucifix i benarbete 1800-tal

Skulptur brons

Skulptur brons

Teservis Egypten

Teservis Egypten

Bestick England nysilver

Bestick England nysilver

Kaffekanna koppar

Kaffekanna koppar

Pressobryggare Oaxen Krog

Pressobryggare Oaxen Krog

Sifon Oaxen Krog

Sifon Oaxen Krog

Bordslampa empirestil

Bordslampa empirestil

Eldhundar, 1 par

Eldhundar, 1 par

Skrin förgylld metall

Skrin förgylld metall

Miniatyrer

Miniatyrer

Vårt Nyhetsbrev