Arkiv

Diverse - Sida 1359

Skål nysilver

Skål nysilver

Malmgryta 17/1800-tal

Malmgryta 17/1800-tal

Saltkar porfyr

Saltkar porfyr

Väggappliquer rokokostil

Väggappliquer rokokostil

Bricka 1800-tal

Bricka 1800-tal

Prydnadsfat

Prydnadsfat

Färgtryck 1800-talets andra hälft

Dörrar smide

Dörrar smide

Spaljé / blombord

Spaljé / blombord

Folke Arström Thebe Gense

Folke Arström Thebe Gense

Urnor gjutjärn

Urnor gjutjärn

Lars Pirak

Lars Pirak

Vårt Nyhetsbrev