Arkiv

Diverse - Sida 1350

Josef Frank firma Svenskt Tenn Hortus ytterfoder

Fönster jugend

Fönster jugend

Ålljuster

Ålljuster

Figurin sk wienerbrons

Figurin sk wienerbrons

Hatthylla vitmetall

Hatthylla vitmetall

Brasutensilier

Brasutensilier

Dekorelement 18/1900-tal

Dekorelement 18/1900-tal

Miniatyrmålningar

Miniatyrmålningar

Ram 17/1800-tal

Ram 17/1800-tal

Ram 1800-talets andra hälft

Ram 1800-talets andra hälft

Bricka Estrid Ericson för Svenskt Tenn 1925

Dörrstopp bemålat gjutjärn

Dörrstopp bemålat gjutjärn

Vårt Nyhetsbrev