Dekorelement 18/1900-tal
2013-09-13
203187
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DEKORELEMENT, 18/1900-tal, gips respektive patinerad gips, mansfigurer, diameter ca 14,5-15 cm
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.
Smärre slitage